Location : Home > 4 > 416F37435ILR
416F37435ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 98410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37435ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 98410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37435ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 62125 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387100224 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
422-87-252-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
422-87-252-41-001101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
422-87-252-41-001101 Preci-Dip 289170 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546231-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546231-4 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546231-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24POS VERT .200 TPC Global Service Co.Ltd.
2-1546231-4 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546231-4 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC162LJBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PPPC162LJBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPPC162LJBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
827914-1 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Green Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
827914-1 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
827914-1 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
827914-1 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325115-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
SSW-112-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-112-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
644752-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
325330-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0430451026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold