Location : Home > 4 > 416F37435CDT
416F37435CDT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139730 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 41955 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37435CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139730 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37435CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 57379 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37435CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929841-01-40-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
NPTC301KFXD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC301KFXD-RC IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC301KFXD-RC NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC301KFXD-RC Sullins Connector Solutions 156940 2016+ CONN HEADER .100 30POS Unitronix Electronics Limited
150260-5002-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0872643053 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1913756 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1913756 Phoenix Contact 156930 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1913756 Phoenix Contact 298530 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2132781-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
2132781-8 AMP/TYCO 33705 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
2132781-8 IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2132781-8 TE Connectivity AMP Connectors 147320 2016+ CONN HOUSING 8POS .156 SNGL Unitronix Electronics Limited
2132781-8 TE Connectivity AMP Connectors 278470 2016+ CONN HOUSING 8POS .156 SNGL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-178141-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Tin