Location : Home > 4 > 416F37433ITT
416F37433ITT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433ITT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433ITT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 140110 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433ITT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 32335 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37433ITT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57759 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37433ITT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 78650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387203804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate