Location : Home > 4 > 416F37433IDR
416F37433IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37433IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37433IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139930 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 62305 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-034-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-034-10-132101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-034-10-132101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com