Location : Home > 4 > 416F37433CLR
416F37433CLR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433CLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139490 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 41715 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139490 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57139 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387251003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395021506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole