Location : Home > 4 > 416F37433CLR
416F37433CLR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433CLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139490 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 41715 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139490 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57139 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37433CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-121-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-121-41-003101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1638050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638050000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1638050000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1638050000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 3POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
22-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 22POS GOLD
22-0511-11 Aries Electronics 146940 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-0511-11 Aries Electronics 298950 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-19-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-19-RA 3M 289130 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-19-RA 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-19-RA 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS TPC Global Service Co.Ltd.
1614220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1614220000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1614220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 8POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1614220000 Weidmuller 147350 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
T37040-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37040-15-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37040-15-0 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1000820001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000820001 Weidmuller 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000820001 Weidmuller 297650 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-178141-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold