Location : Home > 4 > 416F37433ATT
416F37433ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37433ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139630 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37433ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37433ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387206704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
HW07308200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW07308200J0G Amphenol FCI 147580 2016+ 381 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HW07308200J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW07308200J0G NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABM8-30.000MHZ-B2-T3 Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM8-30.000MHZ-B2-T3 Abracon LLC 57639 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABM8-30.000MHZ-B2-T3 Abracon LLC 57639 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
ABM8-30.000MHZ-B2-T3 Abracon LLC 88130 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ABM8-30.000MHZ-B2-T3 Abracon LLC 88130 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2505-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.187" (4.75mm) Silver
2505-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298650 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.75MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1952089 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952089 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1952089 Phoenix Contact 147550 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1952089 Phoenix Contact 297710 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1193130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole