Location : Home > 4 > 416F37425ILT
416F37425ILT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425ILT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139960 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 32185 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37425ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57609 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425ILT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 79010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790380 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws