Location : Home > 4 > 416F37425ILR
416F37425ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37425ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37425ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139530 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 61905 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-082-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-172333-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12P MINI USL M-N-L CAP
ESQT-140-03-M-Q-360 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 160 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1761983001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761983001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761983001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 23POS BLK 18PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761983001 Weidmuller 147060 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited