Location : Home > 4 > 416F37425IDR
416F37425IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37425IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37425IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139330 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 61705 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-105-21-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-105-21-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
510-83-114-13-062101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 114POS GOLD
510-83-114-13-062101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-114-13-062101 Preci-Dip 157120 2016+ CONN SOCKET PGA 114POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-114-13-062101 Preci-Dip 278690 2016+ CONN SOCKET PGA 114POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-114-13-062101 Precidip 576 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
1642030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1642030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1642030000 Weidmuller 157150 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642030000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637440000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637440000 Weidmuller 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-004-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-004-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-004-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-004-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1924760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)