Location : Home > 4 > 416F37425CTR
416F37425CTR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425CTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139580 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41805 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37425CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139580 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37425CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57229 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98490 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776008-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1776008-4 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C3290-4.000 Crystals and Oscillators Oscillators 4MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 60mA Enable/Disable
C3290-4.000 40125 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
C3290-4.000 Crystek Corporation 61945 1538+ OSC XO 4.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
C3290-4.000 IC 37002 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1625070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1625070000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1625070000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.62MM 6POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1625070000 Weidmuller 157760 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited