Location : Home > 4 > 416F37425CSR
416F37425CSR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425CSR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139680 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 41905 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37425CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139680 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37425CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57329 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4WWV-10-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4WWV-10-008 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
963120-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
963120-2000-AR-PT 3M 147630 2016+ CONN SOCKET SGL 20POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
963120-2000-AR-PT 3M 297510 2016+ CONN SOCKET SGL 20POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963120-2000-AR-PT IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-220-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-220-41-002101 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-220-41-002101 Preci-Dip 157540 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-220-41-002101 Preci-Dip 297890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
53894-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Self Mating Red
53894-4 STOCK 46130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
53894-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
53894-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING POWER LOCK 1POS RED EKT Electronics Co., Ltd
53894-4 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0436500919 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
5443593 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole