Location : Home > 4 > 416F37425CLT
416F37425CLT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425CLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425CLT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139890 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425CLT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 42115 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37425CLT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139890 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37425CLT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425CLT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 98310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KDZLVTFTR82 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 1W SOD123FL
431215-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
RSC2-4-Q Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 2 AWG to 2-4 AWG Brown, Gray
RSC2-4-Q IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RSC2-4-Q NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RSC2-4-Q Panduit Corp 157260 2016+ COPPER IN-LINE REDUCING SPLI Unitronix Electronics Limited
KI15505300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KI15505300J0G Amphenol FCI 147110 2016+ 508 TB PLU PLU HIGH/T WF Unitronix Electronics Limited
KI15505300J0G IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KI15505300J0G NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792595 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792595 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1792595 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1792595 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1716218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 6 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange