Location : Home > 4 > 416F37425ATT
416F37425ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139280 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41505 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37425ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139280 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37425ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 99110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386317203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate