Location : Home > 4 > 416F37423ISR
416F37423ISR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37423ISR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37423ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37423ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37423ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37423ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 61935 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F27012AKR Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27012AKR CTS-Frequency Controls 139660 NEW RoHS CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27012AKR CTS-Frequency Controls 31885 1538+ CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27012AKR CTS-Frequency Controls 57309 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27012AKR CTS-Frequency Controls 97650 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMDZ5241B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 250MW SOD323
39100-1902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1025700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1025700000 Weidmuller 147360 2016+ CONN TERM BLOCK DINRAIL MNT 10PL Unitronix Electronics Limited
1025700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK DINRAIL MNT 10PL EKT Electronics Co., Ltd
1783889 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)