Location : Home > 4 > 416F37423CST
416F37423CST
Share on FacebookShare on Facebook
416F37423CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37423CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139980 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37423CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 42205 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37423CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139980 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37423CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57629 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37423CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387306306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
9133151111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Beige 12-22 AWG
9133151111 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9133151111 Weidmuller 147320 2016+ TERMINAL KDKS/EN4 LD 6VDC/12VAC Unitronix Electronics Limited
9133151111 Weidmuller 288670 2016+ TERMINAL KDKS/EN4 LD 6VDC/12VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com