Location : Home > 4 > 416F37423AAT
416F37423AAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37423AAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37423AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37423AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 42225 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37423AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 140000 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37423AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 57649 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37423AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 98490 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-133-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-046-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold