Location : Home > 4 > 416F37422CDT
416F37422CDT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37422CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37422CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139470 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37422CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 41695 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37422CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139470 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37422CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 57119 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37422CDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97570 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0391002305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws