Location : Home > 4 > 416F37422ATT
416F37422ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37422ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37422ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139670 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37422ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41895 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37422ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139670 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37422ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57319 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37422ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
953134-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953134-2000-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
953134-2000-AR-PR 3M 287590 2016+ CONN SOCKET 34POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953134-2000-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 34POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-87-046-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-046-10-230101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-046-10-230101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
127-93-648-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-648-41-002000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
127-93-648-41-002000 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
127-93-648-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
127-93-648-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN SHRINK .600 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-282832-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-282832-3 TE Connectivity AMP Connectors 157390 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282832-3 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282832-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282832-3 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 22POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
325242-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws