Location : Home > 4 > 416F3741XCST
416F3741XCST
Share on FacebookShare on Facebook
416F3741XCST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3741XCST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139410 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 41635 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F3741XCST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139410 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3741XCST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57059 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3741XCST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BAS85,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 200MA LLDS
BAS85,115 PH3 50000 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
BAS85,115 IC 37221 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BAS85,115 STOCK 46210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SJPB-D9VR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY SMD
SJPB-D9VR IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SJPB-D9VR NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYD13JGPHE3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A DO204AL
BYD13JGPHE3/54 IC 38620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYD13JGPHE3/54 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYD13JGPHE3/54 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BYD13JGPHE3/54 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE 1A 600V DO-204AL EKT Electronics Co., Ltd
0387390075 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS TT 3 ASY C
3001475 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 12-30 AWG
3001475 Phoenix Contact 147530 2016+ 1-LEVEL TERM BLOCK DBLE CONNECT Unitronix Electronics Limited
1069620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole
1069620000 Weidmuller 147360 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1069620000 Weidmuller 288870 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
165046 TE Connectivity AMP Connectors 157319 2015+ CONTACT Unitronix Electronics Limited
165046 TE Connectivity AMP Connectors 241900 1538+ CONTACT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BS14-M IC 38770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS14-M Panduit Corp 8000 2012+ BUTT SPLICE NON INS 16-14AWG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1002-024-01300 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Plug Connector 4 Position Free Hanging (In-Line)
1002-024-01300 CNC Tech 157080 2016+ CONN USB A TYPE SOLDER ASSY Unitronix Electronics Limited
1002-024-01300 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
995036 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
995036 Weidmuller 157420 2016+ LP 5.00/90/17 BK Unitronix Electronics Limited
995036 Weidmuller 299090 2016+ LP 5.00/90/17 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-592620-3 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems MODULE ASSY FEEDBACK SZ16 TJ
1-592620-3 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0444-2-17-15-30-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit, Knurled
3113-4-00-34-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Dia