Location : Home > 4 > 416F3741XATT
416F3741XATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F3741XATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3741XATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139910 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3741XATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 42135 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F3741XATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139910 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3741XATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57559 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3741XATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-029-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-029-10-268101 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-029-10-268101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
433105-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433105-14-0 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
42-3553-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS
42-3553-18 Aries Electronics 147610 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS Unitronix Electronics Limited
42-3553-18 Aries Electronics 288270 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1631160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1631160000 Weidmuller 147820 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS 135DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1631160000 Weidmuller 297910 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
802-10-004-30-507101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
802-10-004-30-507101 Preci-Dip 147430 2016+ CONN SPRING PAD 4POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-004-30-507101 Preci-Dip 297690 2016+ CONN SPRING PAD 4POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
815-22-023-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 23 Position Spring Piston Connector Surface Mount
815-22-023-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157840 2016+ CONN SPRING 23POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
815-22-023-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298190 2016+ CONN SPRING 23POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com