Location : Home > 4 > 416F37413ITR
416F37413ITR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37413ITR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37413ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37413ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37413ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139290 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37413ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 61665 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-8750-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-8750-310C Aries Electronics 157190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-8750-310C Aries Electronics 278450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546019-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-1546019-5 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546019-5 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546019-5 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546019-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 25POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
325235-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1580600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1580600000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1580600000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 23POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1580600000 Weidmuller 147010 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited