Location : Home > 4 > 416F37413IDT
416F37413IDT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37413IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37413IDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37413IDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 31675 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37413IDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 57099 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37413IDT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 78930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRQR52C6V2-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 125MW 0402
CZRQR52C6V2-HF Comchip Technology 139970 NEW RoHS DIODE ZENER 6.2V 125MW 0402 FindCores Electronics Inc.
CZRQR52C6V2-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.125W VZ=6.2V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRQR52C6V2-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.125W VZ=6.2V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRQR52C6V2-HF IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UM6J1NTN Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 30V 0.2A UMT6
UM6J1NTN 39925 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
UM6J1NTN Distributor 183190 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
UM6J1NTN Rohm Semiconductor 241880 1538+ MOSFET 2P-CH 30V 200MA UMT6 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UM6J1NTN STOCK 46350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ES01AV Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 700MA AXIAL
ES01AV IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES01AV NEW 66990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1762032001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762032001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 5POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1762032001 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1762032001 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ22155100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ22155100J0G Amphenol FCI 147640 2016+ 350 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ22155100J0G IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ22155100J0G NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395138902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEP050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTEP050000 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEP050000 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEP050000 On Shore Technology Inc. 157390 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
16204-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Splicer Terminal Block 175A 600V
16204-3 KOMATSU 8000 15+ ÅçÉä¡¢injector Lei Li Electronics Co.,Ltd
16204-3 Eaton 147570 2016+ BUSS POWER BLOCK Unitronix Electronics Limited
16204-3 Eaton 287670 2016+ BUSS POWER BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16204-3 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282905-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
282905-3 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK RCPT 3POS VERT .200 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282905-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 3POS VERT .200 EKT Electronics Co., Ltd
282905-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 3POS VERT .200 SIMEN Electronics Co.,Ltd
1989722 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole