Location : Home > 4 > 416F37412CLR
416F37412CLR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37412CLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37412CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37412CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 41675 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37412CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37412CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57099 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37412CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 98930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-252-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
20021323-00076T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
T38325-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38325-13-0 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38325-13-0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 22POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637550000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637550000 Weidmuller 298110 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-016-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-016-30-001191 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-016-30-001191 Preci-Dip 297370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-016-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-016-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-016-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-016-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 16 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-146219-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-146219-2 IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325111-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws