Location : Home > 4 > 416F37412CAT
416F37412CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37412CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37412CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 140050 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37412CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 42275 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37412CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 140050 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37412CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 57699 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37412CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 99010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84-B7V5,235 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 250MW SOT23
BZX84-B7V5,235 39274 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX84-B7V5,235 IC 39102 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
A104203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A104203 IC 40730 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A104203 NEW 97590 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395237503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2703-4-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.328" (8.33mm) Tin-Lead
2703-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2703-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297310 2016+ TERM TURRET SINGLE L=8.33MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2199238-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Receptacle Connector 13 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
2199238-1 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2199238-1 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ CONN RCPT 13POS SMD R/A Unitronix Electronics Limited
2199238-1 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ CONN RCPT 13POS SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com