Location : Home > 4 > 416F37411CST
416F37411CST
Share on FacebookShare on Facebook
416F37411CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37411CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37411CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 42455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37411CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140230 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37411CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37411CST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF3707ZCSPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 59A D2PAK
IRF3707ZCSPBF D2-PAK 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF3707ZCSPBF Originalnew 492100 12+ IR IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387101304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB 4 ASY E
0387490205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB FT 2 ASY
325233-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
T38561-01-0 Curtis Industries 157630 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38561-01-0 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38561-01-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395355507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
EHFW2B Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Firewire (IEEE 1394) Receptacle Connector 6 Position Panel Mount, Screw Hole