Location : Home > 4 > 416F37411CDR
416F37411CDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37411CDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37411CDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37411CDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 41785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37411CDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139560 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37411CDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 57209 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37411CDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386913818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
811-SS-002-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-002-30-002191 Preci-Dip 147850 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-002-30-002191 Preci-Dip 298010 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-SS-002-30-002191 PRECIDIP 604 Commonwealth Components, Inc.
87733-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
87733-1 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
87733-1 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
87733-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
87733-1 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
39-01-2121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
39-01-2121 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
39-01-2121 STOCK 43300 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
39-01-2121 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39-01-2121 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1846650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)