Location : Home > 4 > 416F37411AST
416F37411AST
Share on FacebookShare on Facebook
416F37411AST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37411AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37411AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 41855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37411AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139630 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37411AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37411AST CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325025-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)