Location : Home > 4 > 416F36025IDT
416F36025IDT
Share on FacebookShare on Facebook
416F36025IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F36025IDT CRYSTAL 36.000 MHZ 18PF SMT 140120 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F36025IDT CRYSTAL 36.000 MHZ 18PF SMT 32345 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F36025IDT CRYSTAL 36.000 MHZ 18PF SMT 57769 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F36025IDT CRYSTAL 36.000 MHZ 18PF SMT 77870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7W25077003 Crystals and Oscillators Oscillators 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V Enable/Disable
HW07500500J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW07500500J0G Amphenol FCI 147840 2016+ 508 TB SPR PLU WF MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW07500500J0G IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW07500500J0G NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2110-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.230" (5.84mm) Tin-Lead
2110-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297990 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.84MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2705-4-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.237" (6.02mm) Silver
2705-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2705-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297970 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=6.02MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com