Location : Home > 4 > 416F30035CDR
416F30035CDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F30035CDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F30035CDR CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F30035CDR CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT 41975 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F30035CDR CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT 139750 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F30035CDR CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT 57399 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30035CDR CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1122080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1122080000 Weidmuller 157110 2016+ CONN TERM BLOCK 3POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1122080000 Weidmuller 297330 2016+ CONN TERM BLOCK 3POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com