Location : Home > 4 > 416F30033CKT
416F30033CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F30033CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F30033CKT CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F30033CKT CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT 139350 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F30033CKT CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT 41575 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F30033CKT CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT 139350 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F30033CKT CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT 56999 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-8473-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD
12-8473-310C Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-8473-310C Aries Electronics 277610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12-8473-310C IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1925825 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1925825 Phoenix Contact 147890 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1925825 Phoenix Contact 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-SS-020-10-474101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-SS-020-10-474101 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-020-10-474101 Preci-Dip 147460 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL PCB Unitronix Electronics Limited
813-SS-020-10-474101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-S1-048-10-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 48 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-048-10-015101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN SPRING LOAD 48POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-048-10-015101 Preci-Dip 298090 2016+ CONN SPRING LOAD 48POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-023-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-023-10-001101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-023-10-001101 Preci-Dip 298410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1952924 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1952924 Phoenix Contact 157330 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1952924 Phoenix Contact 297510 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0441331000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
87133-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
87133-1 Electronics 26501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87133-1 STOCK 45470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
87133-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
87133-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 4POS .100 DUAL ROW Global Thunder Electronics Co.,Ltd