Location : Home > 4 > 416F30013ATT
416F30013ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F30013ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F30013ATT CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F30013ATT CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT 139310 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F30013ATT CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT 41535 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F30013ATT CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT 139310 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F30013ATT CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT 56959 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4914 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12.8V 400MW DO7
1N4914 NEWJERSEYS 88 New Jersey Semiconductor
1N4914 09+ 10+ 86000 best price Guoyu Technologies ltd.,
0380760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 2-12 AWG
5432818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5432818 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5432818 Phoenix Contact 157720 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5432818 Phoenix Contact 298410 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812979 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole