Location : Home > 4 > 416F30011ALR
416F30011ALR
Share on FacebookShare on Facebook
416F30011ALR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F30011ALR CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F30011ALR CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT 41975 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F30011ALR CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT 139750 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F30011ALR CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT 57399 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30011ALR CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A102108 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A102108 Eaton 147040 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A102108 IC 40680 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A102108 NEW 98070 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9909840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect
9909840000 Weidmuller 147610 2016+ TERMINAL LEVER ASK1 12VDC/H+ B W Unitronix Electronics Limited
TS06010A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS06010A00J0G Amphenol FCI 147370 2016+ 762 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS06010A00J0G IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS06010A00J0G NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP110B Crystals and Oscillators Crystals 11MHz ¡À30ppm Crystal Series 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP110B CTS-Frequency Controls 57569 2015+ CRYSTAL 11.0000MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP110B CTS-Frequency Controls 88650 2015+ CRYSTAL 11.0000MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP110B IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52262-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/2 Stud Circular 8 AWG Crimp
52262-1 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52262-1 Original 40096 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
52262-1 Semiconductor 21323 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
52262-1 STOCK 45800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0395172003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
OQ10005100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ10005100J0G Amphenol FCI 157250 2016+ 762 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ10005100J0G IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ10005100J0G NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
691351700005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2278416 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
2278416 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2278416 Phoenix Contact 157410 2016+ TERM BLOCK 5POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2278416 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK 5POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995285 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
995285 Weidmuller 147290 2016+ LPP 7.50/90/5 OG Unitronix Electronics Limited
995285 Weidmuller 288990 2016+ LPP 7.50/90/5 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-83-142-31-012101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-83-142-31-012101 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-142-31-012101 Preci-Dip 278190 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com