Location : Home > 4 > 416F27125ATR
416F27125ATR
Share on FacebookShare on Facebook
416F27125ATR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27125ATR CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 139710 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27125ATR CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 41935 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27125ATR CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 139710 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27125ATR CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 57359 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27125ATR CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 99190 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5452333 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole