Location : Home > 4 > 416F27125ALR
416F27125ALR
Share on FacebookShare on Facebook
416F27125ALR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27125ALR CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT 139910 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27125ALR CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT 42135 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27125ALR CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT 139910 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27125ALR CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT 57559 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27125ALR CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT 98850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387106307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1616470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect 12-26 AWG
1616470000 Weidmuller 147750 2016+ TERMINAL 2.5MM BLOCK WITH FUSE Unitronix Electronics Limited
1616470000 Weidmuller 287510 2016+ TERMINAL 2.5MM BLOCK WITH FUSE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3035692 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-24 AWG