Location : Home > 4 > 416F27123CST
416F27123CST
Share on FacebookShare on Facebook
416F27123CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 98470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 139710 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 41935 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 139710 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 57359 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325225-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)