Location : Home > 4 > 416F27123CST
416F27123CST
Share on FacebookShare on Facebook
416F27123CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 98470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 139710 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 41935 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 139710 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27123CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 57359 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433603-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433603-10-0 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPRN294EFCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 116 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-43-008-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-284516-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-3 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284516-3 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284516-3 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 13POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
2-282812-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-282812-2 TE Connectivity AMP Connectors 157760 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282812-2 TE Connectivity AMP Connectors 297310 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282812-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282812-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 22POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
853-83-078-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold