Location : Home > 4 > 416F27122CST
416F27122CST
Share on FacebookShare on Facebook
416F27122CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27122CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 98990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27122CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 140060 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27122CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 42285 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27122CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 140060 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27122CST CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT 57709 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F26023CTR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26023CTR CTS-Frequency Controls 139310 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F26023CTR CTS-Frequency Controls 31535 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F26023CTR CTS-Frequency Controls 56959 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F26023CTR CTS-Frequency Controls 98390 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3247056 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black, Yellow 500 MCM (kcmil)-2/0 AWG
3247056 Phoenix Contact 140030 17+/18+ UKH 240-FE FindCores Electronics Co.,Ltd.
3247056 Phoenix Contact 157679 2015+ UKH 240-FE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3247056 Phoenix Contact 89190 2015+ UKH 240-FE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1796520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1796520000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796520000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1796520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 6POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1796520000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com