Location : Home > 4 > 416F27122CKT
416F27122CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F27122CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27122CKT CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT 99050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27122CKT CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT 139320 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27122CKT CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT 41545 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27122CKT CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT 139320 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27122CKT CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT 56969 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N720 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 250MW DO35