Location : Home > 4 > 416F27122CAT
416F27122CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F27122CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27122CAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27122CAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 139520 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27122CAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 41745 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27122CAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 139520 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27122CAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 57169 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
32-6518-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-6518-11 Aries Electronics 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-6518-11 Aries Electronics 277770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-6518-11 Aries Electronics 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-6518-11 Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-030-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-030-30-001101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-030-30-001101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com