Location : Home > 4 > 416F27122ATT
416F27122ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F27122ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27122ATT CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 98450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27122ATT CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27122ATT CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 41845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27122ATT CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27122ATT CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0523960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 16-22 AWG
0395338004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)