Location : Home > 4 > 416F27122AAT
416F27122AAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F27122AAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F27122AAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 97450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27122AAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 140120 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27122AAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 42345 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F27122AAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 140120 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F27122AAT CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT 57769 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3035014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Orange 12-28 AWG
3035014 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3035014 Phoenix Contact 147010 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3035014 Phoenix Contact 288610 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-016-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-016-30-001191 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-016-30-001191 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-016-30-001191 Preci-Dip 297590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325040-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1765476 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765476 Phoenix Contact 147280 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1765476 Phoenix Contact 299190 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395238524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
22-05-1142 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
22-05-1142 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
22-05-1142 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
22-05-1142 Molex Connector Corporation 157030 2016+ CONN HEADER 14POS 2.5MM R/A TIN Unitronix Electronics Limited