Location : Home > 4 > 416F25033CTT
416F25033CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F25033CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F25033CTT CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT 98790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F25033CTT CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT 140060 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25033CTT CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT 62435 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F25033CTT CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT 140060 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F25033CTT CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT 57709 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDV303N_NB9U008 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 680MA SOT-23
FDV303N_NB9U008 Fairchild 157169 15+ MOSFET N-CH 25V 680MA SOT-23 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDV303N_NB9U008 Fairchild 679400 1525+ MOSFET N-CH 25V 680MA SOT-23 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com