Location : Home > 4 > 416F25022AST
416F25022AST
Share on FacebookShare on Facebook
416F25022AST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F25022AST CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT 99130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F25022AST CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT 140190 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25022AST CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT 62565 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F25022AST CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT 140190 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F25022AST CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT 57839 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5363A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 5W SMBJ
SMBJ5363A/TR13 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5363A/TR13 NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PZU10BA,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 320MW SOD323
PZU10BA,115 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZU10BA,115 NXP 140230 NEW RoHS DIODE ZENER 10V 320MW SOD-323 FindCores Electronics Inc.
PZU10BA,115 NXP 157879 15+ DIODE ZENER 10V 320MW SOD-323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PZU10BA,115 NXP 888200 1525+ DIODE ZENER 10V 320MW SOD-323 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
1844906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1844906 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1844906 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1844906 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3209905 Phoenix Contact 147330 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR Unitronix Electronics Limited
3209905 Phoenix Contact 297370 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209905 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
1779835 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1716399 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 2 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1716399 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1716399 Phoenix Contact 147690 2016+ HEADER 41A 500V 7.62MM 2POS Unitronix Electronics Limited
1716399 Phoenix Contact 288010 2016+ HEADER 41A 500V 7.62MM 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3270121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 16 Position Terminal Block Gray Marshalling Connector 8.3mm
3270121 Phoenix Contact 147370 2016+ POTENTIAL DISTRIBUTOR 12-26AWG Unitronix Electronics Limited
3270121 MENTOR 40 Icompplus Electronics
9500740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
9500740000 Weidmuller 157330 2016+ PCF 7.50/13/180 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
KO02215100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
KO02215100J0G Amphenol FCI 147090 2016+ 952 TB RIS CLA INTERLACE Unitronix Electronics Limited
KO02215100J0G IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KO02215100J0G NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1751215 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1751215 N/A 48 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1751215 Phoenix Contact 146970 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1751215 Phoenix Contact 298970 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1885690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1885690000 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1885690000 Weidmuller 147220 2016+ CONN TERM BLOCK 6POS 3.50MM PCB Unitronix Electronics Limited
1885690000 Weidmuller 297390 2016+ CONN TERM BLOCK 6POS 3.50MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0716-0-33-15-23-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.045" ~ 0.065" (1.14mm ~ 1.65mm) Crimp Solder
42241-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated