Location : Home > 4 > 416F25013CAT
416F25013CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F25013CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F25013CAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 97490 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F25013CAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 139500 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25013CAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 61875 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F25013CAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 139500 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F25013CAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 57149 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211676 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Blue 12-26 AWG
3211676 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211676 Phoenix Contact 147530 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3211676 Phoenix Contact 287370 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-0501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 28POS GOLD
28-0501-31 Aries Electronics 147520 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-0501-31 Aries Electronics 277830 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-632-41-780000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
104-13-632-41-780000 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-632-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
104-13-632-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 296900 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1641580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 40POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1641580000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1555410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555410000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1555410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 6POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1555410000 Weidmuller 147480 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1555410000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-S1-004-30-013191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-004-30-013191 Preci-Dip 147710 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS SMT 5.5MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-004-30-013191 Preci-Dip 298990 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS SMT 5.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-102387-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 60 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-102387-1 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-102387-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-102387-1 STOCK 46450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
G125-3043496L0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Header 0.049" (1.25mm)
G125-3043496L0 Harwin Inc. 157310 2016+ 1.25MM M HSG 34POS Unitronix Electronics Limited
G125-3043496L0 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G125-3043496L0 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45208-220230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
45208-220230 3M 157440 2016+ CONN HEADER .05 8POS SMT Unitronix Electronics Limited
45208-220230 3M 288910 2016+ CONN HEADER .05 8POS SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969567-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1-1969567-4 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ CONN HSG PLUG Unitronix Electronics Limited
4-1437667-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate