Location : Home > 4 > 416F25013AAT
416F25013AAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F25013AAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F25013AAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 98690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F25013AAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 140100 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25013AAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 62475 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F25013AAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 140100 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F25013AAT CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT 57749 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 8-22 AWG
1020290000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1020290000 Weidmuller 147860 2016+ TERMINAL WDU 6 GN WEMID GREEN Unitronix Electronics Limited
T38138-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38138-12-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38138-12-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-41-150-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SIP050-1X20-160BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
SIP050-1X20-160BLF FCI 8000 2012+ 1X20-160BLF SIP SOCKET 20 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP050-1X20-160BLF FCI 8000 2012+ 1X20-160BLF SIP SOCKET 20 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP050-1X20-160BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP050-1X20-160BLF IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1711323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1711323 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1711323 Phoenix Contact 147230 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1711323 Phoenix Contact 298010 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-017-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-017-30-001101 Preci-Dip 157190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-017-30-001101 Preci-Dip 297530 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-102617-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1874866 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1874866 Phoenix Contact 156970 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1874866 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926476-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
926476-8 TE Connectivity AMP Connectors 277890 2016+ CONN RCPT 16POS DL .100 CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926476-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
926476-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 16POS DL .100 CRIMP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
802-80-012-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
802-80-012-30-001191 Preci-Dip 156990 2016+ CONN HDR 12POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-80-012-30-001191 Preci-Dip 284350 2016+ CONN HDR 12POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395338810 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0196020005 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated