Location : Home > 4 > 4116R-2-684LF
4116R-2-684LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-684LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-684LF RES ARRAY 680K OHM 15 RES 16DIP 1248200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4116R-2-684LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4116R-2-684LF Resistor Networks & Arrays 16pin 680Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4116R-2-684LF Resistor Networks & Arrays 16pin 680Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com