Location : Home > 4 > 4116R-2-563LF
4116R-2-563LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-563LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-563LF Resistor Networks & Arrays 16pin 56Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4116R-2-563LF RES ARRAY 56K OHM 15 RES 16DIP 877900 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com