Location : Home > 4 > 4116R-2-561
4116R-2-561
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-561 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-561 RES ARRAY 560 OHM 15 RES 16DIP 882700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4116R-2-561 standard package with RoHS 43550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-8BQJ4R7V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 4.7 OHM 5% 1/2W 1206
ERJ-8BQJ4R7V IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ERJ-8BQJ4R7V NEW 59950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-2176088-0 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.54K OHM 0.1% 1/6W 0603
3-2176088-0 TE Connectivity AMP Connectors 1350000 2015+ RES SMD 1.54K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronics Limited
3-2176088-0 TE Connectivity AMP Connectors 690000 2015+ RES SMD 1.54K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com