Location : Home > 4 > 4116R-2-203LF
4116R-2-203LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-203LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-203LF Resistor Networks & Arrays 16pin 20Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4116R-2-203LF standard package with RoHS 43020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4116R-2-203LF RES ARRAY 20K OHM 15 RES 16DIP 896200 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4116R-2-203LF RES ARRAY 20K OHM 15 RES 16DIP 801000 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4116R-2-203LF Resistor Networks & Arrays 16pin 20Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd